Naše Restaurace ,,CITY" se nachází jen pár metrů nad horní částí Krakonošova Náměstí, přímo naproti velkému centrálnímu městskému parkovišti, kde si můžete zanechat svůj vůz. Naši soukromou restauraci jsme postavili zcela novou podle našich osobních představ, které jsme získali za dlouhé roky práce v pohostinství. Byla dostavěna a otevřena v roce 2002. Od té doby jí úspěšně provozujeme a samozřejmostí je plně bezbariérový přístup v celé restauraci včetně toalet. 

   Naše kapacita je 50 míst a je zde také bar kde si můžete po jídle vychutnat dobrou kávu i něco ostřejšího. Jídlo připravujeme ze všech druhů mas a je možno si vybrat také mnoho příloh a zeleninových salátů. Máme v nabídce několik druhů čepovaných piv včetně nealkoholického, což jistě uvítají i řidiči. Naše kuchyň se zabývá přípravou a rozvozem jídel pro firmy po celém městě i okolí. V interiéru naší restaurace velmi dbáme na čistotu a příjemné prostředí pro obědy a večeře. Často jsou tu proto pořádány svatby, smuteční hostiny a různé firemní akce. 

   V prvním patře budovy máme také samostatný noční bar, kde je možno zahrát si šipky, pustit si příjemnou hudbu v juke-boxu a posedět si, případně i zatancovat v příjemném prostředí s hezkou vyhlídkou. Tento bar ve kterém je 45 míst je možno si také objednat k různým soukromým akcím s vyloučením veřejnosti. V letních měsících si můžete příjemně posedět na naší venkovní zahrádce, která je zasazena v upravené zeleni a v noci je intimně osvětlena. 

   I na zahrádce vás obslouží náš personál. Je zde také samostatný objekt ,,Grillu" s nejmodernějším zařízením kde vám profesionální kuchař připraví různé pochoutky podle vaší chuti. Myslíme také na naše maminky, které hojně navštěvují naší zahrádku s nejmenšími dětmi pro které jsme zde připravili dětský koutek, kde si vaše ratolesti mohou pohrát na písku a pohoupat se na houpačkách, zatím co rodiče se mohou příjemně osvěžit. Ale dost už chvály a nejlepší bude, když sami příjdete a ovšem se přesvědčíte na vlastí oči i chuťové buňky. Na vaší návštěvu se těší celý personál Restaurace City.

Restauraci najdete na adrese Pražská 523, Trutnov. Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 499 828 288

Restaurace City - netfirmy.czRestaurace - netfirmy.cz
Sphere card
Restaurace City poskytuje výhody a slevy na kartu Sphere card.
Nevztahuje se na polední menu!

Denní menu také na:

www.menicka.cz

EET informační povinnost

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontakt

Restaurace City - Trutnov Pražská 523
Trutnov
54101
+420 499 828 288 restcity@tiscali.cz